SOFER APROVIZIONARE

CHANTAL DESIGN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributii:
- Efectuarea in conditii optime de transporturi de confectii dama.
- Verificarea integritatii marfurilor transportate si informarea imediata a sefului ierarhic despre neregulile constatate;
- Se asigura ca marfa transportata are documente insotitoare si ca acestea sunt complete corect, verificand concordanta dintre documentele de transport, documentele marfii, tipul marfii si specificatiile din comanda de transport;
- Tine legatura permanent cu seful direct, pentru a comunica orice problema referitoare la efectuarea transportului respectiv.

CERINTE

. Societate comerciala angajeaza sofer categoria B pentru divizia de achizitie - distributie.

Cerinte:
- carnet de conducere categoria B,
- studii medii,
- abilitati de comunicare,
- cunostinte minime de mecanica

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv
- contract de munca pe durata nedeterminata
- mediu de lucru curat personal tanar

Compania CHANTTAL este un brand in plina dezvoltare, producator de confectii textile exclusiv dama, prezent pe piata din Romania de peste 10 ani, cu parteneri in toata tara si in comunitatea Europeana