Sofer aprovizionare

SC VIPER SPIRIT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectuarea transporturilor solicitate de catre societate, in timpul si la adresele mentionate . Participarea activa la activitati logistice: aprovizionarea unitatii cu materiale specifice desfasurarii activitatii in conditii optime si la termen.

CERINTE

studii medii,
- minim 3 ani experienta pe o pozitie similara,
- permis de conducere categoria B,
- capacitate de asimilare rapida, respectarea termenelor limita,
- Prezentarea la serviciu in stare corespunzatoare, (odihnit si fara sa fie sub influenta bauturilor alcoolice) ;
- Asigura buna functionare si intretinere a autovehiculului respectand toate indicatiile si instructiunile tehnice. asigura curatenia acestuia ;
- transporta materialele cu grija astfel incat sa nu le deterioreze ;
- asigura alimentarea ritmica a masinii cu combustibil ;
- instiinteaza imediat seful ierarhic superior de defectiunile tehnice care apar la autoturismul pe care il conduce ;
- se ocupa de revizia tehnica periodica.

BENEFICII OFERITE

Programul se desfasoara intr-un singur schimb de 8 ore. Salariul negociabil.

Societate comerciala in plina ascensiune specializata in productia de echipament tactic (imbracaminte, incaltaminte, harnasamente) precum si in importul si distributia unei game foarte largi si diversificate de produse sportive si de outdoor, fiind unic distribuitor in Romania a unor renumite brand-uri internationale. In ultimii ani compania a avut o evolutie semnificativa extinzandu-si vanzarile produselor proprii la nivel international, iar prin participarea la cele mai importante expozitii de profil din lume: SHOT SHOW (SUA), IWA (Germania), a capatat vizibilitate.