Sofer Administrativ – companie multinationala

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Cunoaste si respecta regulile interne de utilizare a autovehiculelor firmei precum si regulile generale de circulatie
• Asigura transportul documentelor catre banci sau alte institutii pana la destinatie in timp util si in conditii de siguranta
• Cunoasterea si respectarea procedurilor interne privind gestiunea parcului auto, a costurilor legate de transportul auto si raportarile aferente
• Asigurarea transportului partenerilor si angajatilor companiei, conform instructiunilor si programarilor primite din partea conducerii companiei
Efectuarea serviciilor de curierat, a comisioanelor, sau oricaror alte servicii care implica deplasarea de la sediul companiei
Gestionarea parcului auto si intretinerea masinilor aflate in folosinta conducerii companiei
• Se asigura de mentinerea autoturismul curat si intr-o perfecta stare de functionare;
• Respecta rutele stabilite de superiori
• Asigura transportul angajatilor pana la destinatie la timp si in conditii de siguranta
• Respecta confidentialitatea documentelor primite.

CERINTE

• Permis de conducere, categoria B
• Experienta de cel putin 3 ani intr-o pozitie similara
• Foarte bune cunostinte ale legislatiei aplicabile
• Cunostinte medii de limba engleza
• Foarte bune abilitati de organizare si management al timpului
• Disponibilitate pentru program de lucru prelungit si deplasari frecvente
• Seriozitate si responsabilitate, discretie si punctualitate.

CV-urile pot fi trimise la urmatoarea adresa: corina.diaconu@abchumancapital.ro

ABC Human Capital – Agentie de recrutare & Executive Search, dezvolta din anul 2005 proiecte de headhunting si recrutare pentru mai mult de 250 de companii prezente pe piata din Romania. Majoritatea proiectelor derulate de agentia noastra se adreseaza pozitiilor de middle si top management, insa compania are experienta si in recrutarea de personal pentru posturi entry level.
Gama serviciilor noastre este alcatuita astfel incat sa raspunda nevoilor companiilor client ― de la selectia si recrutarea personalului, pana la evaluarea profesionala a candidatilor sau a personalului angajat, precum si implementarea de programe de sustinere a persoanelor vizate readaptarii la noile exigente ale pietei fortei de munca.

Portofoliul nostru de clienti: http://www.recrutaresiselectie.ro/portofoliu/