Sofer administrativ

HRS

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Asigura intretinerea si organizarea parcului auto al firmei (intretinere masini, urmarire costuri cu transportul si intretinerea masinilor, organizarea transportului intern)
- Responsabil intretinere sediu
- Asigura buna functionare a instalatiilor si utilitatilor cladirii (apa, canalizare, incalzire, mobilier)
- Efectueaza livrari/curierat la solicitarile superiorului ierahic
- Este responsabil de aprovizionare sediu
- Deplasari in provincie
- Respectă regulile stabilite de legislaţia în vigoare privind circulaţia pe drumurile publice, precum şi regulamentele şi instrucţiunile interne;
- Cunoaşte şi se îngrijeşte de starea tehnică a maşinii încredinţate, în aşa fel încât aceasta să fie în permanentă stare de funcţionare şi este obligat să raporteze orice defecţiune;

CERINTE

Cerinte :
- Experienta de minimum 3 ani in transportul rutier, fara incidente
- Experienta in relatia cu clientii/institutiile publice si private
- Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational reprezinta un avantaj
 Spirit de echipa, comunicativ, orientat catre clienti, calm, punctual si serios

BENEFICII OFERITE

Alte informatii :
- Locatie : Bucuresti
- Tip : full time
- Pachet salarial : se va discuta in cadrul primului interviu

HRS is a fair outsourcing actor in Eastern Europe expert in People Management, Linguistic services and professional inclusion. We are one of the largest HR company in Romania. Our services & products are delivered in respect of European Values and strong policies towards groups (disabled people, Roma people, Senior, Junior, etc.).
Our group is cofinancing european projects and the NGO « Access For All » and member from the European Network of Social Economy.

HRS has been awarded by :
- Best french social initiative in Romania 2011
- 1st at the National Top HR Firms 2012
- Best french economic performance 2012

www.hrs-outsourcing.com