Sofer

S.C. Grant Management Experts S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- deplasarea cu autoturismul in diferite locatii din Bucuresti si din tara, in functie de necesitatile organizatiei;
- solutionarea diferitelor probleme administrative in relatia cu autoritatile statului, sau cu clientii si furnizorii societatii;
- preluarea si transmiterea de documente

CERINTE

- studii medii sau superioare
- permis de conducere categoria B
- experienta anterioara in domeniu 1-2 ani
- cunoastere buna a locatiilor din Municipiul Bucuresti
- sociabilitate si capacitate de comunicare
- flexibilitate in ceea ce priveste programul de munca
- discretie
- dinamism și viteza de reactie in solutionarea problemelor

BENEFICII OFERITE

- se va discuta la interviu

Societatea Grant Management Experts isi propune valorificarea oportunitatilor existente in sfera activitatilor de management si afaceri, prin extinderea portofoliului de servicii si prin atragerea de noi stakeholderi care sa contribuie la crearea unui mediu de business competitiv.