SOFER

S.C. MATEI CONF GRUP S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- efectueaza transportul angajatilor firmei pe rutele stabilite in itinerariu,
- cunoaste si respecta prevederile legale cu privire la circulatia pe drumurile publice, in trafic intern de persoane ,
- raspunde de integritatea autovehiculului pe care il are in primire;
- intocmeste Foaia de Parcurs corespunzator,
- exploatarea autovehiculului o va face in conformitate cu instructiunile prevazute in cartea tehnica a acestuia;
- raspunde in fata legii pentru pagubele cauzate firmei din vina sa .

CERINTE

- permis conducere categoria D,
- atestat valabil pentru transport persoane
- aviz psihologic si medical valabil,
- domiciliul in sectorul 1, Bucuresti
- studii medii
- cunostinte minime mecanica

Abilitati :buna comunicare , rabdare

BENEFICII OFERITE

- salariul motivant
- tichete de masa
- contract de munca in conditiile legii
- prime anuale

Matei Conf Grup se defineste ca fiind un lider pe piata romaneasca a echipamentelor de protectia muncii, oferind o gama completa de produse de cea mai buna calitate necesare protectiei individuale de munca.
Matei Conf Grup este specializata in domeniul creatiei si productiei echipamentelor individuale de protectie, respectiv imbracaminte speciala de protectie, echipamente inovative, practice.
Inca de la data infiintarii sale, in anul 2003, compania urmeaza un trend ascendent, clasandu-se in prezent in Topul National al Firmelor Private, iar portofoliul de clienti cuprinde cele mai mari companii la nivel national.
Echipa este cea mai importanta resursa a noastra. De aceea, suntem orientati catre performanta si dinamism. Sustinem initiativa si spiritul de echipa si incurajam dezvoltarea fiecarui angajat in cadrul companiei.
Compania Matei Conf Grup are organizare complexa, de la departamentul de creatie, productie, logistica, achizitii, vanzari, financiar, pana la resurse umane.
In acest moment compania doreste impreuna cu cei 160 de profesionisti angajati ai sai reinventarea conceptului de echipament de protectia muncii si dezvoltarea echipei pentru a deveni un lider al segmentului sau de piata si pentru a dovedi unicitatea si initiativa produselor pentru care se face cunoscuta.
Impreuna construim, inovam si ne axam continuu catre progres individual cat si de grup.