sofer

VLAD PROMTEH srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

asigura aprovizionarea si transportul materialelor si echipamentelor la puncte delucru ale societatii si clienti ;

CERINTE

categorie B si C

BENEFICII OFERITE

decontare transport
asigurare medicala privata

Fondata de catre unul dintre cei mai reprezentativi specialisti din domeniul constructiilor, compania PROMTEH ofera clientilor sai mai mult decat instalatii. Ofera cea mai inalta expertiza in derularea unor proiecte complexe, consultanta in alegerea celor mai bune echipamente, experinta in executii de inalta clasa. Succesul si cresterea PROMTEH au fost construite pe o fundatie de incredere - in calitatea produselor si serviciilor pe care le oferim, in daruirea oamenilor cu care lucram, in modurile prin care contribuim la binele comunitatii. Strategia noastra de afacere este centrata pe client si functionalitate. Angajamentul nostru de a fi o organizatie responsabila fata de comunitate influenteaza fiecare aspect al afacerii noastre. In mod consecvent urmarim standardele de etica si corectitudine, fie ca livram produse si servicii clientilor nostri, ca dezvoltam relatii de succes cu partenerii nostri sau sprijinim dezvoltarea profesionala si personala a angajatilor nostri.