Societatea LA MAISON DU JARDIN EU SRL angajeaza responsabil administrare site online

La Maison des Jardins EU Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cerintele postului:
- Photoshop nivel avansat
- Corel Draw constituie un avantaj
- Cunostinte de "Graphic design"
- experienta in administrarea paginilor web
- introducerea informatiilor in site, updatarea informatiilor
- limba engleza - nivel mediu
- Pachetul Office ( Excel, Word, Power Point ) - avansat

CERINTE

- postarea de informatii, anunturi, newslettere pe site, campanii publicitare (fotografii, bannere, etc)
- preluarea comenzilor plasate pe site, redirectionarea acestora catre echipa de vanzari si urmarirea procesului de vanzare pana la clientul final
- promovare produse in mediul online
- campanii de publicitate
- abilitati de comunicare
- abilitati de a lucra in echipa
- rezistenta la stres si program prelungit
- cunoasterea plantelor reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

Se discuta in urma interviului
Exclus canditati care nu au cunostinte avansate PHOTOSHOP!

DESCRIEREA FIRMEI

Garden center si accesorii de gradinarit.