Electrician de intretinere si reparatii

UNIVERSAL S.A

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Electricianul de intretinere si reparatii realizeaza lucrari de intretinere preventiva, revizii, diagnosticheaza si remediaza defectele echipamentelor si componentelor electrice, ale instalatiilor electrice de forta sau de iluminat.
- Efectuarea de lucrari de conectare la reteaua electrica;
- Urmăreşte, verifică, controlează şi modifică instalaţiile electrice;
- Instaleaza, intretine si repara instalatiile electrice din spatiile comerciale proprietatea societatii si de la sediul social;
- Monitorizeaza si verifica instalatiile electrice;
- Efectueaza modificari si extinderi de instalatii electrice;

CERINTE

- Studii Medii (scoala profesionala sau liceu de profil: electronica, electrotehnica sau energetic)
- Calificare de electrician echipamente joasa tensiune;
- Detinerea atestatului ANRE reprezinta avantaj;
- Experienta pe o pozitie similara minim 3 ani;
- Experienta in instalatii din spatii comerciale;
- Capacitate de a lucra in echipa si cu colegialitate
- Capacitatea de a se adapta rapid la concepte tehnice noi

BENEFICII OFERITE

Salariul si tichete de masa;
Decontare transport

UNIVERSAL S.A. este persoana juridică română, înființată la data de 4 ianuarie 1991.
Functionează ca societate pe acțiuni conform Legii societăților nr. 31/1990, republicată, având ca obiect principal de activitate “Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate” cod CAEN 6820.
Activitatea societății este concentrată pe închirierea spațiilor comerciale stradale aflate în proprietate.