Smart Job

AVBS Credit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Viseaza si obtine cu AVBS un Smart Job – acum ai posibilitatea de a vedea lucrurile din interior si de a-ti croi singur salariul.
Anunt valabil pentru candidatii din toata Romania.

CERINTE

Viseaza si obtine un Smart Job cu AVBS!

iValori: integritate, seriozitate, profesionalism?

iExperienta in domeniul financiar-bancar?

iSansa sa te dezvolti acum cu AVBS si sa-ti personalizezi propriul venit.

Primul venit, primul servit, iar la AVBS portofelul ti-e implinit.

Trimite CV-ul la office@avbs.ro

Infiintata in 2007, AVBS Credit este o companie de brokeraj bancar din Romania care detine peste 70 de francize in toata tara si care se afla in parteneriat cu peste 25 de institutii bancare si non-bancare.

Compania noastra faciliteaza obtinerea de credite bancare, parcurgand pentru client toate etapele necesare pentru contractarea unui imprumut bancar.

AVBS Credit este la dispozitia clientului, reducand la minimum timpul dedicat de acesta in vederea obtinerii creditelor bancare.

Viseaza... obtine cu AVBS!