Slot attendant/Barman

SLOT CAFE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectueaza plata castigurilor
Supravegheaza permanent aparatele de joc si modul de desfasurare a activitatii in sala de joc
Distribuie carduri si instruieste clientii asupra utilizarii lor si a beneficiilor
Explica clientilor regulile de joc
Introduce clientii in baza de date
Preia comenzi de la clienti
Intocmeste nota de plata corespunzator comenzii
Incaseaza contravaloarea serviciilor oferite incrise pe nota de plata
Pregateste si serveste bauturi acordand atentie respectarii amestecului si exactittatii cantitatilor prevazute

CERINTE

Studii medii
Experienta in domeniu
Abilitati excelente de comunicare
Persoana placuta, serioasa si sociabila
Cunostinte limba engleza - nivel mediu
Aptitudini de calcul matematic si operare calculator
Disponibilitate pentru lucrul in ture si ore de noapte
Experienta similara reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
pachet salarial atractiv
mediu de lucru placut
posibilitate de dezvoltare profesionala

Asteptam CV cu foto la adresa info@shalimarslots.ro mentionand postul pentru care aplicati.

SUNTEM O COMPANIE INTERNATIONALA CU EXPERIENTA VASTA IN CAZINOURI SI RESTAURANTE PENTRU MAI MULTE DETALII VIZITATI PAGINA NOASTRA DE WEB: www.shalimarslots.ro