Shopfitteri/Montatori Mobilier/Montatori Rafturi- Hipermarketuri

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania realizeaza lucrari diverse pentru spatiile comerciale.

Montaj mobilier, rafturi, montaj accesorii pentru spatiile comerciale- hipermarketuri.

Lucrarile sunt pentru clientii din Bucuresti si tara.

CERINTE

experienta in montaje diverse reprezinta avantaj (montatori mobila, rafturi, accesorii, materiale publicitare etc);
disponibilitatea la deplasari in tara si ocazional in afara tarii;
disponibilitatea de a lucra suplimentar (ore platite);

BENEFICII OFERITE

contract de munca norma intreaga;
salariul fix corelat cu experienta;
ore suplimentare platite;
diurna+ cazare si transport asigurat la lucrarile din afara Bucurestiului.

Detalii: 0737 163 162

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.