Shop&Go-Lucrator Comercial

NEW BEGINNING BR & A SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
-scaneaza produsele cumparate de clienti si incaseaza contravaloarea lor, in bani sau bonuri valorice;
- completeaza in permanenta rafturile cu marfa;
- urmareşte datele de valabilitate ale produselor şi face rotatia la raft a produselor;
- indeparteaza de la raft produsele deteriorate sau care nu respecta standardele;
- participa la actiunile comerciale din magazin;
- raspunde solicitarilor clientilor cu privire la informatii despre produse, preturi, mod de cântarire;
- asigura curatenia magazinului (inclusiv echipamente şi utilaje) şi a anexelor.

CERINTE

Cerinte:
- experienta in comert;
- amabilitate, dinamism;
- spirit comercial;
- rezistenta la efort fizic;
- disponibilitate pentru lucrul in 2 schimburi.

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):
- tichete de masa;
- decontare transport;
- contract de munca - perioada nedeterminata;
- oportunitate de avansare profesionala.

DESCRIEREA FIRMEI

Shop&Go - Mega Image