Service IT Representative

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- desfasurarea operatunilor de verificare si mentenanta;
- instalare hardware si software PC, servere;
- depanare echipamente IT, PC, laptopuri, servere, imprimante;
- help-desk utilizatori (hardware, aplicatii, retea, internet, etc);
- participa in echipa la instalari retele, noduri de date;
- tine evidenta activitatilor executate, comunica cu beneficiarii stadiul reparatiilor.

CERINTE

- experienta in IT (tehnologii, activitate, etc) de minimum 1 an;
- cunostinte de Microsoft, networking, client-server, printing, etc;
- comunicare usoara cu beneficiarii si colegii din echipa;
- cunostinte medii de limba engleza;
- permis de conducere cat B;

BENEFICII OFERITE

- salariu fix negociat;
- bonusuri lunare;
- tichete de masa lunare;
- training-uri de specialitate.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.