Senior Programator Oracle pentru o mare companie farmaceutica langa Bucuresti

BANCA DE JOBURI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam Senior Programator Oracle pentru o mare companie farmaceutica din Romania cu sediul langa Bucuresti. Daca ai minim 2 ani experienta pe o pozitie similara, vorbesti limba engleza la un nivel avansat si ai cunostinte avansate de SQL, PL/ SQL pe baze de date Oracle, aplica acum si beneficiezi de un pachet salarial atrctiv, ai cazarea si transportul asigurate, contract de munca pe perioada nedeterminata, prime substantiale, asigurare medicala privata, asigurare de viata si te poti bucura reale posibilitati de cresteri salariale in functie de performante.

CERINTE

- Studii superioare in domeniul IT (profil tehnic: automatica si calculatoare, ASE – CSIE, Matematica – Informatica, etc)
- Cunostinte avansate de SQL, PL/ SQL pe baze de date Oracle
- Limba engleza la nivel avansat
- Programare in Forms/ Reports sau alte medii de programare prezinta un avantaj
- Sa fie o persoana organizata, care sa stie sa finalizeze proiectele
- Sa aiba capacitatea de a intelege notiunile de business ale companiei pentru a putea oferi solutii tehnice eficiente
- Capacitate de concentrare, analiza si sinteza
- Capacitate de a stabili relatii, toleranta, calm, perseverenta
- Capacitate de asumare a responsabilitatii

BENEFICII OFERITE

- Salariu min. 6.000 RON/ luna net
- Asigurare medicala privata
- Asigurare de viata
- Prime de Paste/ Craciun

Aplica acum si noi iti oferim sansa unei cariere de succes in cadrul unei echipe de profesionisti!

Iti dorim succes!
Banca de Joburi

Telefon: 0376 444 555
E-mail: cv@bancadejoburi.ro

BANCA DE JOBURI este o companie de recrutare si plasare personal in tara si in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii inca din anul 2004, sub numarul 56.

Activitatile principale ale companiei sunt:
1. Medierea contractelor de munca in strainatate;
2. Servicii de consultanta cu privire la orientare si indrumare in cariera;
3. Intermedierea inregistrarii studentilor la diferite institutii de invatamant si la diferite cursuri de calificare in strainatate.
4. Servicii de consultanta cu privire la conditiile legale de penetrare pe piata muncii in diferite tari (cadrul legal de angajare, conditii de angajare etc. ).
5. Recrutare si plasare de personal in tara.

Puteti gasi locuri de munca in tara si strainatate in orice domeniu doriti, accesand site-ul nostru www.bancadejoburi.ro .