Marketing Senior Specialist - retele sociale

S.C. LACEDO COM S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea de campanii platite pentru brand-urile din portofoliul companiei pe diverse platforme sociale, in principal Facebook Ads.

CERINTE

- Experienta in proiecte de dezvoltare WEB si planificare strategica;
- Experienta in marketing-ul online minim doi ani
- Cunostinte medii SEO
- Cunoasterea la nivel avansat a limbii engleze (scris)

BENEFICII OFERITE

- 3500 RON si parte variabila sub forma de bonusare si comisionare pana la 7500 RON

- Participarea la conferinte internationale.
- Lucrul intr-o echipa multinationala alaturi de specialisti din 5 tari/3 continente.
- Unul dintre principalii clienti ai firmei este Viacom Inc.

LACEDO COM este ONE STOP SHOP pentru solutii integrate de antreprenoriat general pentru proiecte de orice gen, management operational si solutii complexe software, marketing online si relatii publice.