Senior Geodesist Engineer authorized by ANCPI

Firma de consultanta

Job expirat

RESPONSABILITATI

Studii superioare, inginer geodez autorizat ANCPI
Cunoștințe tehnice generale, cunostinte specifice privind procesul de autorizare, proiectare a lucrarilor de constructii si finisaje, cunostinte temeinice de cadastru si geodezie, cunostinte de urbanism.
Experienta minim 4 ani in domeniul constructiilor civile si industriale (proiectare, autorizare, ofertare, consultanta), masuratori pe teren, elaborare relevee, elaborare documentatii pentru depunere la OCPI, diligente pentru obtinere avize si autorizatii

CERINTE

Familiarizat cu utilizarea echipamentelor digitale specifice (desktop / laptop / tabletă cu GPS / smartphone, GPS, statie )
Bune cunostinte de operare a programelor Microsoft Office si Auto CAD, rapiditate si precizie in executarea de relevee, intocmire de documentatii
Permis-ul de conducere categoria B
Capacitatea de a lucra pe mai multe proiecte
Abilitati foarte bune de comunicare si negociere
Prezentarea de minim 3 recomandari verificabile
Disponibilitate pentru angajare cu norma intreaga.
Cunoașterea buna a limbii engleze,

BENEFICII OFERITE

o Desfasurarea activitatii intr-un mediu de lucru profesionist
o Exeprienta de lucru in lucrari diverse
o Pachet salarial motivant si bonusuri de performanta
o Oportunitatea de calatori in tara
o Birou in centrul capitalei
o Stabilitate
o Participarea la programe de instruire;
o Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si ambitioasa aflata intr-o continua dezvoltare profesionala
o Venit net lunar 3 100 lei, venit anual net 37 200 lei
o Buget de relocare din tara in Bucuresti pentru primele 3 luni, dupa caz
o Asigurare medicala privata

Firma de consultanta cu o experienta in domeniu de peste 20 de ani