SENIOR C#/.Net SOFTWARE ARCHITECT

Job expirat

Domeniu
IT Hardware
IT Software
IT&C
Nivel experienta
3 - 5 ani
5 - 10 ani
Tip contract
Full-time
Nivel studii
Facultate (in curs)
Nivel salarial
Confidential
Localitate
BUCURESTI
Brasov
Cluj Napoca
Sibiu
Timisoara
Tara
ROMANIA
Valabilitate
18-02-2011 : 24-02-2011
Vizite
1

Responsabilitati

Dezvoltarea şi implementarea unui framework RFID în C#/.Net şi driver-e pentru dispozitive.
Dezvoltarea de soluţii pentru soluţii RFID mobile bazate pe Windows CE/.Net

Îmbunătăţirea şi dezvoltarea unui middleware RFID în C#

Cerinte

Cunoaşterea limbajelor OOP
Foarte bune cunoştinţe de C# şi .Net
Cunoştinţe de baze de date, SQL
Experienţă în embedded hardware
Experienţă în utilizarea uneltelor de dezvoltare
Spirit de echipă
Gândire analitică orientată spre calitate
Bune cunoştinţe de limba engleză

Beneficii Oferite

Salariu motivant
Dezvoltarea carierei intr-un companie multinaţională
Contactul cu tehnologii de ultimă oră

Descrierea firmei

RECRUT'ART (www.recrutart.ro) împreună cu clientul nostru, companie multinatională cu sediul în Sibiu, anunţăm selecţia pentru mai multe poziţii de SENIOR C#/.Net SOFTWARE ARCHITECT.

Gaseste toate anunturile pentru meseria Software Developer