Senior Accountant

Easy Asset Management IFN SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmeste balanta lunara

- Intocmeste si depune declaratiile lunare
- Opereaza documente contabile: furnizori servicii;
- Verifica si opereaza extrase de cont in lei: plati, comisioane bancare, dobanzi, operatiuni diverse;
- Intocmeste Registrul de casa si raspunde de calitatea documentelor justificative pentru plati si incasari si de banii aflati in casierie;
- Intocmeste Jurnalul de Cumparari;
- Participa la inventar;
- Arhiveaza documentele contabile pe care le inregistreaza;
- Alte sarcini de Trezorerie si Salarizare;
- Actualizeaza registrul mijloacelor fixe.

CERINTE

- Experienta in domeniu (1-3 ani);
- Atentie la detalii, acuratete;
- Foarte buna capacitate de organizare si planificare;
- Cunoasterea limbii engleze.

BENEFICII OFERITE

Easy Asset Management este o Institutie Financiara Nebancara fondata in anul 2005, iar in prezent este unul dintre liderii de piata in industria de micro-credite.

Easy Asset Management a dezvoltat cu succes business-ul sau in afara tarii si in 2009, a intrat pe piata din Ukraina sub denumirea de ICredit. In 2011, expansiunea a continuat cu deschiderea unor noi birouri in Romania.

Misiunea ICredit este accea de a construi relatii profesionale, de lunga durata, cu angajatii, clientii si partenerii sai - relatii bazate pe incredere, profesionalism si respect reciproc.

Datorita dezvoltarii foarte rapide si dinamice a organizatiei noastre, in acest moment suntem in cautarea unui nou angajat pentru pozitia de Contabil.

DESCRIEREA FIRMEI

instituție financiară non-bancară