Selectam RECRUTOR/CONSULTANT IN RECRUTARE cu experienta

Europrorecruit SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam RECRUTOR/CONSULTANT IN RECRUTARE cu experienta!

RESPONSABILITATI:

- Recrutarea de personal pentru angajare in strainatate, in diverse activitati si in diverse tari;
- Sustinerea interviurilor de selectie;
- Inscrierea candidatiilor;
- Semnarea contractelor de mediere cu candidatii care se inscriu;
- Gestionarea bazei de date;
- Incasarea tarifului de mediere, etc.

CERINTE

- Persoane cu foarte mare incredere in sine, cu rezistenta la stres, cu un foarte bun simt al negocierii;
- Persoane foarte organizate care stiu sa isi gestioneze timpul si sa isi fixeze prioritatile;
- Abilitati de comunicare cu candidatii, capacitatea de a rezolva problemele profesiolale ale acestora si o buna organizare;
- Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu-avansat;
- Experienta in resurse umane de cel putin 1 an , prezinta avantaj;
- Personalitate energica, gandire pozitiva, eficienta.

BENEFICII OFERITE

SE OFERA:

- Training la locul de munca;
- Posibilitati de dezvoltare in cariera.

* Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București , care vine în sprijinul clienților și candidaților prin intermediul agențiilor din teritoriu.