SEF TURA RESTAURANT

Scandia Sibiu SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Supravegheaza activitatea din fiecare zona de lucru
- Intervine si suplineste activitatea colegilor din locatie atunci cand este cazul
- Efectueaza receptia de marfa si materie prima;
- Verifica periodic termenele de valabilitate ale produselor servite;
- Coordoneaza si participa activ la activitatea de vanzare in timpul orelor aglomerate;
- Face comenzile de materie prima pentru productia zilnica;
- Participa la inventarele lunare, verifica diferentele de inventariere si le explica;
- Asista si consiliaza clientii in procesul de achizitie a preparatelor, a marfurilor expuse, participa la vanzarea activa si propune modalitati de fidelizare a clientilor;
- Se asigura si raspunde de indeplinirea volumului de vanzari alocat turei pe care o conduce;
- Este responsabil de completarea corecta a decontului si predarea zilnica a monetarului si a tichetelor de masa;
- Coordoneaza angajatii din subordine, se asigura de insusirea procedurilor si normelor interne de lucru;

Cautam un/o coleg/a pentru restaurantele Scandia Sibiu din Mall Baneasa si Mall Promenada

CERINTE

- Operare PC;
- Bune abilitati de coordonare si planificare;
- Bune abilitati de relationare si comunicare;
- Orientare catre client.

BENEFICII OFERITE

- Pachet Salarial 2900 lei net / luna
- Contract de munca 8 ore/zi
- Decont pe transportul de seara
- 21 zile de concediu de odihna / an
- Prime lunare
- Program de lucru in ture: 08:00 - 16:30; 16:00 - 24:30

DESCRIEREA FIRMEI

Scandia Sibiu