Sef tura - Responsabil productie PVC

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizeaza activitatea de productie a sectiei;
- Raspunde prin masurile pe care le ia de indeplinirea calitativa si la termen a programului de productie stabilit;
- Urmareste si raspunde de exploatarea rationala a utilajelor si masinilor din dotare, in scopul cresterii indicelui de folosire al acestora;
- Asigura si urmareste respectarea disciplinei tehnologice, preocupandu-se de imbunatatirea proceselor tehnologice si de introducerea procesului tehnic de productie;
- Raspunde de aplicarea dispozitiilor legale in vigoare si de respectarea reglementarilor interne de catre sectorul pe care-l coordoneaza (C.C.M., R.O.F., R.O.I., Decizii, Note de Serviciu);
- Autoevalueaza nivelul de pregatire permanent prin comparatie cu noutatile din domeniu
- Verifica indeplinirea sarcinilor de catre oamenii din subordine;
- Coordoneaza, indruma, controleaza si raspunde de intreaga activitate din cadrul sectiei

CERINTE

- Experienta in domeniu constituie avantaj;
- Persoana organizata, cu bune abilitati tehnice, de comunicare si interrelationare la orice nivel;
- Experienta in coordonatea de personal;
- Tact si diplomatie;
- Punctualitate si respectarea termenelor de lucru.

BENEFICII OFERITE

Transport asigurat.

ABC Human Capital – Agentie de recrutare & Executive Search, dezvolta din anul 2005 proiecte de headhunting si recrutare pentru mai mult de 250 de companii prezente pe piata din Romania. Majoritatea proiectelor derulate de agentia noastra se adreseaza pozitiilor de middle si top management, insa compania are experienta si in recrutarea de personal pentru posturi entry level.
Gama serviciilor noastre este alcatuita astfel incat sa raspunda nevoilor companiilor client ― de la selectia si recrutarea personalului, pana la evaluarea profesionala a candidatilor sau a personalului angajat, precum si implementarea de programe de sustinere a persoanelor vizate readaptarii la noile exigente ale pietei fortei de munca.

Portofoliul nostru de clienti: http://www.recrutaresiselectie.ro/portofoliu/