Sef Tura pizzerie sectorul 6 Bucuresti

TRENTA PIZZA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- instruirea echipei in vederea indeplinirii obiectivelor companiei
- coordonarea, dezvoltarea si motivarea echipei in cadrul punctului de lucru;
- monitorizarea si evaluarea saptamanala a performantelor inregistrate in scopul identificarii dificultatilor si solutionarii eficiente a acestora;
- raspundere pentru respectarea standardelor de calitate a preparatelor realizate si respectarea termenelor de executie a acestora;
- bune abilitati de organizare, spirit de echipa;
- flexibilitate, foarte bune abilitati de comunicare;
- efectuare de stoc-control;
- cunostinte de gestiune primara;
Trebuie sa cunoasca bine sector 6 Militari

CERINTE

- ambitie si dinamism;
- atitudine orientata catre client;
- comportament proactiv si atentie la detalii;
- prezenta placuta, atentie distributiva, rapiditate si consecventa;
- punctualitate, buna comunicare si comportament adecvat ;
- abilitatea de a intelege si a aplica instructiunile primite in mod verbal sau scris de la superiorul direct;
- cunostinte operare PC, casa de marcat si POS;
- experienta in coordonarea unei echipe;
- experienta in activitati comerciale (vanzari, incasari/plati), sef sala , HoReCa, si customer service;
- persoana ordonata, exigenta cu regulile de igiena si curatenie;
- bune abilitati de organizare a timpului de lucru;
- spirit de echipa si de initiativa - orientat spre rezultate;
- comunicativ, flexibil, dinamic;

BENEFICII OFERITE

Salariul motivant in acord cu volumul si calitatea muncii depuse;
Contract de munca full time;
Conditii f bune de lucru;
Oportunitatea de dezvoltare profesionala;

Pentru inceput trimite-ne CV-ul tau la sergiu.cojocariu@trentapizza.ro sau contacteaza-ne pentru mai multe detalii la numarul 0751309890

Trenta Pizza este cunoscuta pentru calitatea produselor, a serviciului de livrare pizza, a atentiei acordata clientului oferind experienta unei pizza buona de te lingi pe degete.
Misiunea noastra este sa devenim compania de livrare cu cea mai dorita pizza din Bucuresti. In fiecare zi acordam atentie calitatii si micilor detalii care fac dintr-o pizza buna o experienta de neuitat.
Secretul Trenta Pizza este datorat ingredientelor de calitate, aluatului proaspat ce este intins manual atunci cand pizza este comandata, a sosului preparat din rosii adevarate dupa o reteta proprie si atentia zilnica a intregii echipe care are misiunea de a oferi cea mai buna pizza.