Sef SPSU

SC DAVI COMFIRE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- are responsabilităţi privind coordonarea, evaluarea, motivarea, performanţa şi eficienţa în cadrul formatiei de pompieri pe care o conduce;
- planifica activitatile necesare indeplinirii atributiilor stabilite;
- organizeaza si coordoneaza activitatea de prevenire si stingere a incendiilor;

CERINTE

- calificare în ocupatia de Sef Serviciu Privat pentru Situatii de Urgenta;
- abilitati si cunostinte pentru coordonarea, organizarea formatiilor si grupelor de interventie;
- să cunoască normele, legislatia care reglementeaza activitatea de prevenire si stingere a incendiilor;
- planifica si conduce activitatile de intocmire, aprobare, actualizare, pastrare si aplicare a documentelor operative;
- executa pe baza planificarii aprobate, controae tehnice de prevenire a incendiilor in obiectivele beneficiarilor, verificand respectarea normelor si altor prescriptii tehnice, precum si indeplinirea masurilor de protectie impotriva incendiilor.
- bune abilitati de comunicare (usurinta, claritate, coerenta in exprimare);
- seriozitate, initiativa, loialitate, spirit de echipa, respect fata de cei cu care intra in contact;
- viteza de reactie, promptitudine;

BENEFICII OFERITE

posibilitatea de a activa într-un mediu de lucru profesionist
- program flexibil
- telefon/laptop
- mijloace auto pentru deplasare in interes de serviciu;
Pachetul salarial motivant

S.C. Davi Comfire S.R.L., cu o experienta de 12 ani in domeniu, va ofera servicii complete de protectie impotriva incendiilor, de la servicii de consultanta PSI pana la servicii de stingere incendii cu personal specializat.
Printre clienti se numara: Nuclearelectrica, Romexpo, Stejarii Country Club, Creart.