Sef sectie industria metalurgica

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

·- Organizeaza si urmareste procesul de producție
-_Mentinerea legaturii cu clienti existenti, cautarea de noi clienti
- Abilitati de analiza a documentatiei tehnice în vederea ofertarii
- Urmarirea procedurilor și tehnologiilor de lucru;
- Supravegherea incadrarii în consumurile de material, manopera alocata și coordonarea personalului de execuție

CERINTE

- Inginer cu studii tehnice superioare finalizate in unul din domeniile mecanica, metalurgie sau chimie industriala
- Nu este necesara experienta in prelucrari, se ofera training
- Persoana pozitiva si constructiva, receptiv si cu capacitate de invatare si relationare
- Cunostinte pachet Office si sistem ERP
- Experienta in vanzari obligatorie
- Cunostinte limba engleza nivel mediu
- Posesor permis auto categoria B
- Experienta in coordonarea unei echipe de 20 persoane

Persoanele interesate pot trimite Cv-ul pe e-mail la adresa: iuliana.apopei@abchumancapital.ro

BENEFICII OFERITE

- Companie cu mediu de lucru foarte bun si o echipa competenta profesional·
- Bonuri de masa;
- Se ofera cazare si transport gratuit pentru persoane nerezidente in Bucuresti

ABC Human Capital – Agentie de recrutare & Executive Search, dezvolta din anul 2005 proiecte de headhunting si recrutare pentru mai mult de 250 de companii prezente pe piata din Romania. Majoritatea proiectelor derulate de agentia noastra se adreseaza pozitiilor de middle si top management, insa compania are experienta si in recrutarea de personal pentru posturi entry level.
Gama serviciilor noastre este alcatuita astfel incat sa raspunda nevoilor companiilor client ― de la selectia si recrutarea personalului, pana la evaluarea profesionala a candidatilor sau a personalului angajat, precum si implementarea de programe de sustinere a persoanelor vizate readaptarii la noile exigente ale pietei fortei de munca.

Portofoliul nostru de clienti: http://www.recrutaresiselectie.ro/portofoliu/