Sef santier

SC.DAAS IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Organizeaza si coordoneaza activitatea persoanelor din subordine;
• Organizeaza, coordoneaza si controleaza activitatile desfasurate pe santier ;
• Asigura buna desfasurare a lucrarilor pe santier si respectarea termenelor limita;
• Intocmeste necesarul de materiale, resurse umane;
• Instruieste personalul din subordine;
• Asigura legatura cu membrii echipei de lucru;
• Controleaza calitatea lucrarilor pentru asigurarea prevederilor din documentatiile tehnice.

CERINTE

• Studii superioare/ studii medii – de preferat tehnice;
• Experienta in montaj de instalatii frigorifice, electrice sau sanitare;
• Minimum 3 ani experienta profesionala ca sef de santier;
• Capacitate de concentrare, analiza si sinteza;
• Capacitate de adaptare, spirit de echipa, leadership;
• Abilitati de comunicare, organizare si conducere;
• Limba engleza - nivel avansat;
• Disponibilitatela deplasari prelungite;
• Permis de conducere categoria B;
• Cunostinte MS Office, AUTOCAD.

BENEFICII OFERITE

• tichete de masa, tichete cadou;
• telefon;
• laptop;
• card internet;
• masina.

Vanzare, montaj si servisare echipamente profesionale HoReCa, frig comercial si industrial, shopfitting, rafturi comerciale si industriale, mobilier