SEF RECEPTIE – centru medical

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizeaza, coordoneaza, controleaza si raspunde de activitatea personalului din subordine;
- Raspunde de calitatea serviciilor oferite pacientilor si le monitorizeaza, inclusiv prin evaluarea satisfactiei pacientilor, luand masuri pentru imbunatatirea acestora;
- Solutioneaza reclamatiile personalului din subordine si ale pacientilor in vederea imbunatatirii serviciilor;
- Asigura conditiile necesare indeplinirii indicatorilor de performanta si se preocupa permanent de dezvoltarea profesionala a echipei pe care o conduce in vederea motivarii acesteia pe termen lung;
- Anunta eventualele modificari de program, consultatii sau timpul de eliberare a rezultatelor;
- Gaseste solutii pentru a rezolva cat mai eficient problemele intampinate de pacienti atunci cand situatia o impune;
- Inlocuieste sau suplimenteaza personalul din subordine in situatiile limita sau ori de cate ori este necesar.

CERINTE

- Studii medii/ superioare finalizate;
- Constituie avantaj experienta in clinica sau cabinet medical;
- Cunostinte operare calculator;
- Abilitati de comunicare si relationare pacient/client;
- Persoana calma, toleranta, cu abilitati de rezolvare a problemelor;
- Persoana activa, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta;
- Persoana capabila sa realizeze mai multe sarcini in acelasi timp si sa respecte termenele limita;
- Disponibilitate de lucru in ture de zi.

CV-urile pot fi trimise la urmatoarea adresa: corina.diaconu@abchumancapital.ro

ABC Human Capital – Agentie de recrutare & Executive Search, dezvolta din anul 2005 proiecte de headhunting si recrutare pentru mai mult de 250 de companii prezente pe piata din Romania. Majoritatea proiectelor derulate de agentia noastra se adreseaza pozitiilor de middle si top management, insa compania are experienta si in recrutarea de personal pentru posturi entry level.
Gama serviciilor noastre este alcatuita astfel incat sa raspunda nevoilor companiilor client ― de la selectia si recrutarea personalului, pana la evaluarea profesionala a candidatilor sau a personalului angajat, precum si implementarea de programe de sustinere a persoanelor vizate readaptarii la noile exigente ale pietei fortei de munca.

Portofoliul nostru de clienti: http://www.recrutaresiselectie.ro/portofoliu/