Sef proiect - statii electrice

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Activitate de proiectare, conducere si elaborare de proiecte in domeniul statiilor electrice, adresate marilor producatori, precum si consumatorilor de energie si autoritatilor locale
- Raportare lunara asupra activitatii.
- Coordonare proiectanti de specialitate si subproiectanti
- Relatii cu beneficiarii, constructorii, furnizorii de echipamente.

CERINTE

- Inginer absolvent al unei facultati relevante pentru domeniul statiilor electrice
- Experienta de minimum sapte ani, din care trei ani in domeniul proiectarii de statii electrice cu tensiunea superioara egala sau mai mare de 110 kV.
- Cunostinte solide in domeniul circuitelor primare si / sau secundare
- Buna cunoastere a reglementarilor tehnice si legislative in domeniul statiilor electrice,
- Calificarea suplimentara in domeniul managementului proiectelor constituie un avantaj
- Aptitudini organizatorice, abilitati pentru lucrul in echipa, comunicare
- Buna cunoastere a limbii engleze; cunoasterea altor limbi straine poate reprezenta un avantaj
- Abilitati de utilizare MS Office, precum si cunoasterea unor programe de calcul specializate, in domeniu
- Referinte privind participarea la proiecte complexe pentru statii electrice

BENEFICII OFERITE

Se va negocia in urma interviului.