Sef Magazin Telekom

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Șeful de Magazin va fi responsabil pentru:
• Realizarea bugetului de vânzări
• Asigurarea unui nivel corespunzător de customer service
• Respectarea standardelor de merchandising ale companiei
• Implementarea adecvată a promoțiilor la nivelul magazinului
• Gestionarea şi supervizarea activității angajaților din subordine
• Completarea si gestionarea întregii documentații a magazinului
• Pregătirea si participarea la derularea inventarelor

CERINTE

Căutăm o persoană care:
• Are studii medii (studiile superioare sunt un avantaj)
• Are minim 2 ani experiență în retail
• Are abilitatea de a planifica şi atinge obiective pe termen mediu sau lung
• A condus cu succes echipe de oameni, are spirit de echipă şi aptitudini organizatorice
• Este rezistentă la stres, orientată către client
• Are cunoștințe de operare calculator
• Cunoaște limba engleză (un avantaj)

BENEFICII OFERITE

Noi oferim:
• Un mediu de lucru plăcut şi dinamic într-o companie națională/internațională lider de piață.
• Posibilități de dezvoltare profesională şi instruire constantă