Sef Magazin ShopandGo

Mega Shorfam

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Coordonarea si organizarea intregii activitati comerciale din cadrul magazinului;
• Supervizarea indeplinirii sarcinilor de serviciu de catre angajatii din subordine si functionarea in conditii optime a magazinului;
• Indeplinirea obiectivelor operationale, comerciale si financiare stabilite pentru magazinul respectiv;
• Verificarea constanta a stocurilor existente in magazin si in depozitul magazinului;
• Gestionarea produselor nevandabile si a produselor expirate;
• Supervizarea efectuarii comenzilor de marfa;
• Intocmirea de rapoarte periodice privind activitatea din magazin;
• Reprezentarea companiei in relatia cu tertii: clienti, autoritati, altii;

CERINTE

• Experienta anterioara pozitie similara (sef magazin minim 3 ani/ sef tura minim 1 an);
• Experienta anterioara(retail, domeniul alimentar) conditie obligatorie;
• Experienta anterioara in coordonarea unei echipe minim 1an;
• Studii superioare (de preferat)/ minim studii medii;
• Cunostinte operare PC MS Office (Excel, Word) nivel mediu;
• Cunostintelimba engleza nivel mediu;
• Excelente abilitati de comunicare,organizare, coordonare;
• Orientare catre rezultat, atitudine proactiva, flexibilitate.

BENEFICII OFERITE

Salariu 2000 lei + 300 bonus audit lunar . Periodic bonusuri vizite, inventare, etc..., decontare transport provincie.

Compania cu activitate in domeniul comertului cu amanuntul .