Sef depozit

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

M&Co Hr Services recruteaza pentru o companie internationala care activeaza in domeniul importului si exportului pe sectorul fresh food :Sef depozit .

Atributii:
-Coordonarea, organizarea si verificarea gestionarii precise a stocurilor,a activitatilor de manipulare a marfurilor;
-Organizarea activitatilor din depozit :receptie,punere in stoc,aprovizionare locatii,culegerea comenzilor,verificarea si consolidarea comenzilor,
-Incarcarea mijloacelor de transport,etichetarea si impachetarea speciala;
-Coordonarea si evaluarea activitatii personalului din subordine,conform standardelor companiei;

CERINTE

- Experienta pe o pozitie similara
- Bune cunostinte de operare PC ;
- Cunoasterea limbii engleze
- Foarte buna capacitate de planificare, organizare si control
- Excelente abilitati de comunicare, negociere si leadership
- Integritate, loialitate, atitudine pozitiva
- Dinamism (mobilizare/actionare rapida);
- Spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Masina de servici ;
- Acumulare de experienta intr-o companie internationala

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.