Sef Atelier Mecanica

EBC

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

EBC HR Solutions recruteaza 1 Sef Atelier Mecanica pentru unul dintre clientii sai, o companie multinationala care activeaza in domeniul AUTO.

Responsabilitati:
• Organizeaza activitatea echipei, avand in vedere nevoile companiei;
• Urmareste fluxul reparatiilor si propune masuri pentru eficientizare;
• Centralizeaza si comunica Directorului de Service situatia lunara a realizarilor individuale;
• Exercita un control continuu si constant al calitatii lucrarilor si informeaza Directorul de Service asupra tuturor disfunctiilor organizarii interne;
• Participa, impreuna cu Directorul de Service, la evaluarea personalului pentru a identifica potentialul de evolutie si pentru a propune formari profesionale adaptate;
• Urmareste si respecta Procedurile After Sales.

CERINTE

• Experienta de cel putin 2 ani intr-o pozitie similara sau minimum 4 ani experienta de Consilier Service;
• Studii tehnice;
• Experienta in utilizarea programelor de gestiune Auto;
• Permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv.

Suntem compania de resurse umane care identifică, integrează și administrează eficient personalul de care au nevoie clienții români și internaționali.

La noi vei găsi nu doar oportunități de muncă, ci și susținerea morală de care poate mai ai nevoie pentru a prinde curaj. Vom fi lângă tine în timpul interviului cu angajatorul și vom păstra o comunicare transparentă pe toată durata procesului de recrutare.

Nu uita:
Jobul ideal este locul de întâlnire al candidaților și companiilor care se potrivesc, iar noi știm să creăm astfel de locuri de întâlnire.