Șef atelier lăcătușerie în București

Capital Jobs

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Știm cu toții că lăcătuși profesioniști se găsesc într-un număr din ce în ce mai mic. De ce?
Pentru că toți au format cea mai dinamică și motivată echipă, care se regăsește în cadrul companiei clientului nostru.

Printre principalele responsabilități ale acestui loc de muncă, se regăsesc următoarele:

- planificarea, organizarea, coordonarea și verificarea lucrărilor de montaj, conform planurilor tehnice;
- verificarea lucrărilor de lăcătușerie mecanică, a debitărilor necesare modernizării centrului expozițional;
- verificarea remedierii defecțiunilor;
- verificarea execuției lucrărilor de mentenanță a utilajelor de lăcătușerie;
- menținerea legăturii cu firmele care asigură repararea și service-ul pentru utilajele de lăcătușerie.

CERINTE

Căutăm un lider, un ȘEF ATELIER LĂCĂTUȘERIE, pentru o companie cu experiență în organizarea de târguri și expoziții. Astfel, dacă ești un pasionat al domeniului, implicat în coordonarea unei echipe, ai experiență, cunoștințe tehnice și calificare, așteptăm să ne cunoaștem.

BENEFICII OFERITE

Ești pasionat, ești dedicat, ești răsplătit:

- salarizare brută de 4 000 RON/ lună;
- tichete de masă în valoare de 15 RON/ tichet;
- contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
- loc de muncă stabil și echipă dinamică;
- posibilitatea de a-ți exercita abilitățile în cadrul unui mediu de lucru profesionist.

Contact
021 311 05 85

Agentie din Romania specializata in recrutare si administrare salariati.
Prin Capital Jobs ai continuitatea si siguranta carierei tale.

Strong people doing great things