Sef atelier lacatuserie in Bucuresti

Capital Jobs

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Stim cu totii ca lacatusi profesionisti se gasesc intr-un numar din ce in ce mai mic. De ce?
Pentru ca toti au format cea mai dinamica si motivata echipa, care se regaseste in cadrul companiei clientului nostru.

Printre principalele responsabilitati ale acestui loc de munca, se regasesc urmatoarele:

- planificarea, organizarea, coordonarea si verificarea lucrarilor de montaj, conform planurilor tehnice;
- verificarea lucrarilor de lacatuserie mecanica, a debitarilor necesare modernizarii centrului expozitional;
verificarea remedierii defectiunilor;
- verificarea executiei lucrarilor de mentenanta a utilajelor de lacatuserie;
- mentinerea legaturii cu firmele care asigura repararea si service-ul pentru utilajele de lacatuserie.

CERINTE

Cautam un lider, un SEF ATELIER LACATUSERIE, pentru o companie cu experienta in organizarea de targuri si expozitii. Astfel, daca esti un pasionat al domeniului, implicat in coordonarea unei echipe, ai experienta, cunostinte tehnice si calificare, asteptam sa ne cunoastem.

BENEFICII OFERITE

Esti pasionat, esti dedicat, esti rasplatit:

- salarizare bruta de 4 000 RON/ luna;
- tichete de masa in valoare de 15 lei/ tichet;
- contract de munca pe perioada nedeterminata;
- loc de munca stabil si echipa dinamica;
- posibilitatea de a-ti exercita abilitatile in cadrul unui mediu de lucru profesionist.

Unica agentie din Romania specializata exclusiv in recrutare si administrare salariati.
Prin Capital Jobs ai continuitatea si siguranta carierei tale.

Strong people doing great things