Secretariat / Contabilitate primara

Tehnic Group SAB T.G.S. SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Facturare
Contabilitate primara: NIR, Registru Casa, Jurnal Banca.
Toate operatiunile de mai sus se fac in programul SAGA.
Program 9:00-17:00.
NU se lucreaza in weekend.
Salariu oferit la timp, societatea NU a avut nicio problema legata de intarzieri la plata salariilor sau a darilor catre stat in ultimii 10 ani.
Acces destul de usor din zona Brancoveanu (metrou, mijloace RATB), aproximativ 5 minute de mers pe jos.

CERINTE

Sa doreasca sa munceasca.
Chit ca suntem in cautarea unei persoane care sa aiba o minima experienta suntem dispusi sa acordam credit unei persoane care nu are experienta dar doreste sa invete.
Sa stie matematica elementara, lucram cu cifre, cantitati, contabilitate primara unde nu sunt permise greseli.
Sa cunoasca pachetul Office (Word, Excel, Outlook): asezare in pagina, formule de calcul in excel (ex: sum), sa trimita un e-mail, etc.
Sa cunoasca/sa fii lucrat in programul SAGA sau orice alt program de facturare/contabilitate.
Sa aibe notiuni elementare in ceea ce inseamna functionarea unui calculator.
Oferim seriozitate si asteptam seriozitate.