secretariat - facturare

SC TIRAVIS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Facturare
Inregistreza tranzactiile financiare
Inscrierea în registre a operaţiunilor efectuate (ordine de plată, emitere facturi, evidenţă încasări);
Verificarea încasărilor
Urmărirea termenelor de încasare clienţi;
Monitorizarea platilor clienţilor;
Întocmirea, contabilizarea şi verificare lunară a facturilor fiscale emise;
Intocmire NIR, bon consum;
arhiveaza documente contabile
alte activitati birocratice

CERINTE

prezenta agreabila,meticuloasa,ordonata,loiala,calculata, stapanire de sine, diplomata,loiala,corecta,atenta,bun simt,diponibilitate la program prelungit(uneori),putere de munca,stare buna de sanatate.
experienta in comert
cunostinte avansate de operare calculator, corespondenta internet.
cunostinte avansate de operare in programul de contabilitate SAGA
cunoasterea buna a lb.engleze vorbit si scris.

BENEFICII OFERITE

contract de munca
pachet salarial in functie de experienta.

DESCRIEREA FIRMEI

Infiintata in anul 2003,
Importa si distributie produse electrocasnice Taurus si aparatura profesionala beauty Winsor by Taurus (Spania)