secretariat, asistent vânzari, administrativ

SC Fluid Sistem SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- relatii cu clientii si furnizorii (telefonic / email);
- centralizare si urmarire comenzi;
- facturare;
- evidenta stoc de piese si utilaje;
- completare diverse rapoarte;
- operare baza de date cu clienti, etc.;
- editare documente si realizare traduceri (pentru uz intern).

CERINTE

- absolvent studii superioare, avantaj profil economic;
- experienta intr-un post de secretar administrativ sau asistent manager (experienta intr-o companie de vanzari de echipamente industriale, constituie avantaj);
- limba romana si engleza (scris - vorbit - citit) excelent, orice alta limba straina reprezinta un avantaj;
- cunostinte foarte bune MS Office (Word, Excel, Outlook, Power Point ), Internet;
- integritate si onestitate.

BENEFICII OFERITE

da

Fluid Sistem SRL este reprezentant autorizat exclusiv in Romania pentru anumiti producatori de pompe industriale, suflante si echipamente de mixare. Pentru detalii complete privind activitatea noastra in Romania, va rugam vizitati www.fluidsistem.ro - secțiunea “Sisteme de Pompare“ .