Secretariat

Napa Impex

Job expirat

RESPONSABILITATI

Preluarea tuturor apelurilor telefonice si mesajelor (e-mail, fax, telefon),
- programarea pacientilor;
- mentine in permanenta legatura cu tehnicienii si furnizorii de materiale specifice activitatii de stomatologie;
- Inregistrarea, distribuirea si organizarea corespondentei si a documentelor;
- Expedierea corespondentei externe in bune conditii folosind serviciile specializate;
- Centralizarea, clasificarea si indosarierea documentelor
- Intocmirea, editarea diverselor documente.
- Operarea cu echipamente specifice: copiator, fax, telefon, scaner etc.
- Intampinarea vizitatorilor si indrumarea acestora catre cabinetele medicale;
- Organizarea diverselor activitati administrative si de protocol

CERINTE

- Aspect fizic placut

- Absolvent studii medii;
- Experienta in activitate similara constitue un avantaj;
- Cunostinte de limba engleza si foarte bune abilitati de lucru cu calculatorul (Excel avansat, PowerPoint, Word avansat, Outlook);
- Punctualitate, rigurozitate si profesionalism in indeplinirea sarcinilor de serviciu.
- Abilitati de comunicare, persoana dinamica, activa, prezenta agreabila, comunicativa, orientata catre client;
- Capacitate foarte buna de organizare, de respectare a termenelor limita;
- Prezenta agreabila, spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

-salariu atractiv

- bonusuri in functie de merit
-oportunitatea alaturarii unei echipe tinere, dinamice si performante.

Activitati de arhitectura, inginerie si servicii de consultanta tehnica legate de aceastea.