Secretara Receptionera

Dada Trading Impex SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilități:
- recepționarea apelurilor și redirecționarea acestora către departamentele din cadrul societății;
- actualizare baza de date diferite registre de evidenta;
- scanare și copiere documente;
- preluarea, înregistrarea, arhivarea corespondentei si a mesajelor primite din partea partenerilor, clienților;
- activități de protocol.

CERINTE

Candidatul ideal:
- absolvent studii de profil;
- minim 1 an experienta;
- persoana dinamica, responsabila, comunicativa;
- aspect fizic plăcut / ținuta office;
- buna cunoaștere a limbii engleza, nivel avansat, scris-vorbit;
- cunoașterea unei a doua limbi străine (franceza) se considera un avantaj;
- cunoaștere a pachetului Microsoft Office.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- pachet salarial motivant;
- oportunități de dezvoltare a carierei;
- mediu de lucru dinamic, plăcut, colectiv tânăr.

Societate cu profil comercial de import export, trading commodities, cu capital mixt.