Secretara - Receptie

TODY PROFESSIONAL SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Responsabilitatile postului sunt:
• Programarea intalnirilor, organizarea salilor de protocol, oferirea informatiilor vizitatorilor si clientilor;
• Primirea si redirectionarea apelurilor telefonice, corespondentei si e- mailului;
• Inregistrarea corespondentei, faxurilor, pastrarea evidentei documentelor oficiale trimise de la receptie;
• Intocmirea situatiei vanzarilor.

CERINTE

Cerintele pentru acest post sunt:
• Studii medii
• Cunostinte de limba engleza.
• Cunostinte medii de operare calculator (pachetul MS Office);
• Excelente abilitati de comunicare;
• Amabilitate, flexibilitate, organizare.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant.

Tody Professional este o societate tanara si dinamica ce comercializeaza si distribuie la nivel national echipamente de lucru, incaltaminte de protectie si accesorii, pe care le executa prin parteneriatele echilibrate si stabile ce le are cu producatorii sai.