SECRETARA in Birou Traduceri, BUCURESTI

Deltra Celes Lexic

Job expirat

RESPONSABILITATI

Biroul de traduceri Deltra Celes Lexic doreste sa angajeze pe termen lung secretara cu atributii de coordonare proiecte traduceri/legalizari.

Program full-time: Luni - Vineri, 8 ore / zi

Ce responsabilitati veti avea:
- Coordonarea proiectelor de traduceri si legalizari: ofertare / preluare / procesare comenzi.
- Verificare / revizuire de traduceri efectuate de traducatorii colaboratori.
- Coordonarea echipei de traducatori colaboratori.
- Pregatire dosare pentru legalizari acte.
- Completarea rapoartelor interne de activitate.
- Minime deplasari in afara biroului pentru sarcini de serviciu, in Bucuresti, in timpul programului de lucru.

Job back-office.

Oferim si asteptam seriozitate.

CERINTE

Criterii de selectie:

In primul rand, cautam o persoana care cunoaste foarte bine limba engleza - scris.
Va rugam aplicati doar daca puteti dovedi o buna cunoastere a limbii engleze. La interviul de angajare va avea loc o testare in acest sens.

Persoana dinamica, serioasa, implicata, cu excelente abilitati de comunicare scrisa si verbala, cu puternic simt al raspunderii.

Disponibilitate imediata.

BENEFICII OFERITE

- decontare transport (metrou / RATB)
- prime de loialitate

Agentie de traduceri cu adresa de activitate in zona Colentina, Bucuresti.
Clienti la nivel local, national si international.