SECRETARA FRONT OFFICE

S.C D'ARTEX STAR S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributii de secretariat:
- Corespondenta electronica, telefoane, informatii client, inregistrare vouchere taxi
- Coordoneaza si raspunde de buna desfasurare a activitatii de secretariat
- Abilitati de organizare si planificare a activitatilor zilnice
- Oferire suport departamentului de conducere si celor adiacente
- Asigura protocolul oaspetilor societatii.

Atributii caserie:
- desfasurare activitati incasari, plati, intocmire facturi, emitere borderou zilnic.

CERINTE

~abilitati foarte bune de comunicare
~persoana serioasa, organizata, eficienta
~spirit de echipa, flexibilitate, punctualitate
~cunostinte foarte bune operare PC, internet, MS Office (Word, Excel)

BENEFICII OFERITE

*Salariu motivant
*Contract pe perioada NEDETERMINATA (dupa primele 3 luni de proba)
*Bonusuri de sarbatori

Din 2002 TAXI D’ARTEX vă oferă zilnic, 24 de ore din 24, servicii de transport cu taxiuri și servicii de dispecerat taxi, autorizate de Primăria Municipiului București.

TAXI D’ARTEX înseamnă, pe lângă dinamism, PLĂCEREA DE A CONDUCE!
TAXI D’ARTEX înseamnă profesionalism și onestitate, dar și respect față de clienți, colaboratori și ceilalți participanți din trafic.

La TAXI D’ARTEX siguranța, confortul și calitatea sunt pe prim plan, motiv pentru care am implementat, documentat și menținem un sistem de management al calității în conformitate cu cerințele standardului SR EN ISO 9001 : 2008.