SECRETARA FRONT DESK

ARHICONSTRUCT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigurarea interfetei intre angajatii departamentului comercial si celelalte departamente ale companiei;
Asigura corespondenta cu clientii;
Gestionarea fluxului de documente interne si externe;
Intocmirea de situatii periodice necesare departamentelor din cadrul firmei;

Asigurarea suportului logistic personalului din cadrul companiei;
Menţinerea relaţiei cu colaboratorii externi;
Preia şi transmite mesaje,
redactează corespondenţa simplă,
expediază corespondenţa,
primeşte vizitatorii,
. RELATIILE DE MUNCA
Secretara este subordonata Directorului General.
Secretara colaboreaza cu:ceilalti angajati ai firmei;
.. SCHITA POSTULUI
Secretara desfasoara urmatoarele activitati:
Intocmeste si actualizeaza baza de date;
Primeste vizitatorii;
Asigura protocolul;
Participa la sedintele saptamanale organizate in cadrul firmei;

CERINTE

Usurinta, claritate si coerenta in exprimare;
Spirit practic, incredere in sine, perseverenta;
Organizare, ascultare activa, focus pe strategie si planificare;
Capacitate buna de coordonare si de prioritizare a activitatilor
Abilitatea de a culege date si de a intocmi rapoarte in scris;
Capacitatea de autoorganizare, punctualitate;
Corectitudine, flexibilitate;
Operare PC: Word, Excel, baze de date;
Limba engleza nivel mediu.
Secretara isi desfasoara activitatea la sediul firmei dotat cu calculator si echipamente periferice, avand acces la telefon, fax, internet.

BENEFICII OFERITE

Un mediu de lucru prietenos, dinamic şi bazat pe performanta;
Posibilitati de dezvoltare profesionala si planificare a carierei;
Posibilitatea de formare si instruire permanenta;
Un program de beneficii şi compensatii atragator.Componenta dosarului de aplicatie
Curriculum Vitae preferabil in format Europass, in limba
romana

DESCRIEREA FIRMEI

FIRMA DE CONSULTANTA PROIECTARE SI EXECUTIE IN CONSTRUCTII