Secretara ,facturare si contabilitate primara

PROTRUCK LKW SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigură respectarea dispoziţiilor legale referitoare la întocmirea documentelor specifice activităţii financiar - contabile;
Respectă planul de conturi în vigoare cu particularitatile convenite de companie;
Intocmeste facturile de vanzare pe baza comenzilor;
Întocmeşte notele de intrare receptie furnizori;
Înregistrează / verifică deconturile, obligatii plata furnizori si evidenţa clienţi;
Intocmeste documente necesare efectuarii operatiunilor bancare (instrumente si mijloace de plata)
Înregistrează / verifică mijloacele fixe
Efectueaza inregistrari in conturile contabile si pe centre de cost a cheltuielilor

CERINTE

nu ma intereseaza sa aiba studii economice atata timp cat stie ce are de facut

Societatea Protruck lkw este activa pe piata importului si vanzarilor de piese auto din anul 2007 si pana acum a reusit sa creasca de fiecare data fata de anul trecut '