SECRETARA CONTABILITATE PRIMARA

BASROM S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activiatti de secretariat si protocol
Intocmeste registrul de casa, deconturi, ordine de plata;
Gestioneaza numerarul companiei;
Efectueaza operatiuni specific bancare (redactare OPuri, extrase etc), mentinand relatia cu banca;
Arhiveaza si preda documentele contabile primare;
Intocmeste periodic situatii centralizatoare specifice.

CERINTE

Absolvent studii medii, eventual de profil economic; studiile superioare - constituie avantaj;
Cunostinte foarte bune de contabilitate primara;
Cunostinte limba engleza - constituie avantaj;
Cunostinte utilizare PC - Excel, Word;
Corectitudine si responsabilitate;
Persoana organizata;
Capacitate de lucru in echipa;
Disponibilitate pentru program prelungit;
Nefumatoare.

BENEFICII OFERITE

Oferta va fi discutata la finalul procesului de recrutare.

Companie cu experienta in prestarea serviciilor de consultanta in domeniul economic.