Secretara / Asistent receptie

FUP DISTRIBUTION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare;
Abilitati de comunicare si de abordare interpersonala;
Persoana sociabila, flexibila si organizata;
Experienta in utilizarea calculatorului : programele Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook) si a Internetului;
Experienta in activitatea de secretariat reprezinta un avantaj;
Cunostinte avansate de limba engleza;
Orientare catre clienti, atitudine profesionala si proactiva;
Aspect fizic placut.

CERINTE

Organizarea si gestiunea corespondentei;
Editare, arhivare, administrare documente;
Asigurarea protocolului pentru intalnirile din interiorul companiei;
Administrarea necesarului de materiale de birotica si aprovizionare generala;
Emiterea facturilor/chitantelor conform solicitarilor clientilor;
Ofera consultanta clientilor atat telefonic, cat si prin e-mail - informatii despre produse, modalitati de plata, termen de livrare;
Organizeaza sau stabileste diferite intalniri pentru membrii companiei;
Alte atributii administrative.

FashionUp.ro este unul dintre cele mai mari mall-uri online din Romania. A fost lansat in 2009, si ulterior a intrat si pe piata din Bulgaria si Ungaria. Portofoliul FashionUp.ro cuprinde imbracaminte, incaltaminte, accesorii si produse de infrumusetare atat pentru femei, cat si pentru barbati.