Secretara/ Asistent manager

SETRIO SOFT

Job expirat

RESPONSABILITATI

o Tine evidenţa zilnică a încasărilor şi plăţilor numerar;
o Indosariază şi ţine evidenţa contractelor cu clienţii şi furnizorii;
o Intretine baza de date a clientilor si contactelor (call.setrio.ro)
o Intocmeste documente privind clientii Setrio (acte aditionale);
o Trimite facturile către clienţi;
o îndosariază şi ţine evidenţa facturilor de vanzare venite de la Departamentul Vânzări / Service;
o Verifică dosarul facturilor de vanzare. Anunţă consultantul IT care se ocupă de client despre lipsa facturilor roşii în cazul în care acestea nu sunt la dosar; monitorizează primirea acestor facturi în luna în curs.
o Preia, transmite şi înregistrează corespondenţa şi mesajele din partea Partenerilor sau a celorlalţi angajaţi;
o Introduce documentele primite şi trimise din firma zilnic în Registru de Intrări şi Ieşiri;
o Asigură protocolul cu reprezentanţii partenerilor în cadrul întâlnirilor;
o Trimite angajatilor documentele si obiectele de inventar necesare desfasurarii activitatii.
o Indosariază facturile de achiziţie;
o Verifica facturile de achiziţii primite de la Departamentul Achiziţii
o Intocmeste situatii necesare in desfasurarea activitatii departamentului Administrativ-Contabil

CERINTE

o Studii obligatorii: superioare
o Abilitati de comunicare si relationare
o Cunostinte utilizare pachet Microsoft Office si Ciel
o Spirit de observaţie, dinamism, eficienţă
o Bune abilităţi de planificare, organizare, coordonare
o Capacitatea de a lucra în condiţii de stres,
Constituie avanataj: Cunostinte de contabilitate primara

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant
Bonuri de masa
Decontare transport
Bonusuri pentru performante
Un colectiv tanar si dinamic
O cultura organizationala puternica

Proiectare si dezvoltare de solutii software in domeniul medical.
Setrio Soft ofera servicii integrate de tehnologie a informatiei pentru farmacii, medici de familie si de specialitate.
Echipa noastra este tanara, dinamica, numarand 60 de angajati cu o vasta experienta in analiza, dezvoltare, implementare, suport si consultanta software si hardware.
Motto-ul nostru, “Impreuna mereu”, se adreseaza atat angajatilor Setrio Soft cat si colaboratorilor nostri.
Misiunea noastra este de a ne ajuta partenerii in atingerea obiectivelor strategice si impreuna cu acestia sa dezvoltam produse inovatoare, performante si de calitate superioara.
Valorile noastre sunt: seriozitatea, daruirea, profesionalismul, respectul fata de client.