Secretara

Musetescu si Asociatii SPARL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati zilnice de secretariat.
Activitati de receptie si protocol
Sortare si arhivare fizica si electronica dosare
Lucreaza alaturi de manager cu programul acestuia.
Persoana capabila sa rezolve probleme legate de activitatea curenta, birou, relationare, etc.
Depune toate eforturile pentru rezolvarea eficienta a situatiilor limita.
Atentie, jobul este full-time!

CERINTE

- Studii superioare finalizate
- Usurinta si experienta in folosirea calculatorului (Word ,Excel)
- Limba engleza, scris si vorbit cel putin la nivel mediu
- Abilitati de comunicare si relationare cu clientii
- Persoana calma, toleranta, cu abilitati de rezolvare a problemelor;
- Persoana activa, comunicativa, amabila si eficienta;
- Dorinta de implicare intr-un mediu de inalt profesionalism;

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv
Oportunitatea de a lucra intr-o echipa profesionista, tanara, dinamica;

DESCRIEREA FIRMEI

Societate Profesionala de Avocati cu Raspundere Limitata