Secretara

PRIME INVEST SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati specifice de secretariat: telefon, fax, e-mail, posta, curier (preluare si transmitere mesaje,redactare corespondenta simpla, expediere corespondenta, primire vizitatori)
Organizarea unui flux informaţional eficient între manager si departamentele din cadrul companiei
Protocolul firmei
Xerox si scanare documente
Administrare documente si organizarea lor
Intocmirea necesarului de papetarie si de produse pt. curatenie.
Facturarea serviciilor prestate, evidentierea facturilor si urmarirea incasarii creantelor
Înregistrarea facturilor de la furnizori, pregatirea ordinelor de plata si a documentelor bancare necesare si inregistrarea acestora
Operatiuni cu numerar
Dactilografierea, evidenta si transmiterea ofertelor de servicii ale societatii si evidenta ofertelor primite de societate
Solutionarea oricarei probleme aparute in legatura cu munca de secretariat
Acordare asistenta d.p.d.v. comercial si eventual tehnic clientilor si potentialilor clienti
Intretinerea relatiilor cu clientii.
Traducere din si in limbi straine
Pastrarea ordinii si curateniei la locul de munca

CERINTE

Limba engleza avansat si abilitatea de a traduce documente reprezinta un avantaj
Responsabilitate, mod riguros de organizare a propriei activităţi
Dinamism, vigoare, rezistenţă la stres
Cunostinte operare PC (Windows, Word, Excel) si de navigare Internet
Integritate si capacitatea de a lucra in echipa
Confidentialitate
Prezenta agreabila, atitudine pozitiva
Cunostinte de contabilitate primara reprezinta un avantaj
Fire amabila pentru servire produse protocol
Initiativa in organizarea muncii personale si a agendei managerului direct
Informarea permanenta a managerului si comunicarea eficienta cu colegii

BENEFICII OFERITE

Mediu tineresc de lucru
Condiţii de muncă legale, salariu lunar garantat, dotare corespunzătoare
Oportunitatea de a lucra într-un grup de companii, într-un mediu de lucru profesionist, cu posibilităţi de promovare şi dezvoltare profesională
Masa asigurata/bonuri de masa
Telefon de serviciu
Sambata si duminica zile nelucratoare

DESCRIEREA FIRMEI

Grup de firme din domeniul IT