Secretara

9898 IMOBILIARE

Job expirat

RESPONSABILITATI

birou Unirii, blocul Zepter, tanara absolventa, cunostinte temeinice PC, Excel, Word, atitudine prietenoasa, perseverenta, atentie distributiva, capacitate de invatare rapida, comunicativa, optimista. C.V.-uri la adresa de email din anunt.

CERINTE

Candidatul ideal:
– atitudine proactivă, prietenoasă, empatică, perseverentă, orientată către client
– persoană cu inițiativă, dornică de a învăța lucruri noi despre domeniul imobiliar
– abilități foarte bune de comunicare scrisă și verbală
– abilități de folosire Microsoft Office (Excel, Word și Powerpoint)
– cunoștințe limba engleză (nivel mediu)
– experiența în activități similare reprezintă un avantaj
– disponibilitatea de a lucra în weekend
– nu este necesara experienta, training in cadrul firmei.

Este prima agenție imobiliară din România cu număr scurt de apel (021/9898).
Agenția imobiliară 9898 este o companie fondată de profesioniști cu experiență în domeniul imobiliar.
Activează într-un sistem de servicii bazat pe 3 specializări (broker asociat pentru vânzători, broker asociat pentru cumpărători și negociator) și promovează standardul Uniunii Europene pentru agenții imobiliari.
Inițiativa introducerii numărului scurt de apel 9898 a fost apreciată încă de la început, fiind considerată o inovație în branșa agențiilor imobiliare.
Realizând decizia importantă pe care un om o are de făcut atunci cand își cumpără sau vinde o proprietate, tratăm clienții cu profesionalism și etică la cel mai înalt nivel, serviciile noastre având o calitate superioară.